CarManiaCs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

CarManiaCs

Car Club, Car Forum
 
ΦόρουμΦόρουμ  Ðü&#2Ðü&#2  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PALOALTO
Οδηγός Β κατηγορίας διπλώματος
PALOALTO


Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ηλικία : 42
Registration date : 08/11/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΠαρ Μαρ 12, 2010 7:43 pm

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» 28152


Τις διαφορετικές σεξουαλικές του προτιμήσεις αποκάλυψε ο ηθοποιός Χρήστος Σιμαρδάνης μέσω μίας άκρως αποκαλυπτικής συνέντευξης που παραχώρησε στο περιοδικό «ΕΓΩ». Ο δημοφιλής πρώην παρουσιαστής εκμυστηρεύτηκε πως αντιλήφθηκε την ιδιαιτερότητά του όταν ήταν μόλις 15 ετών.

Εν συνεχεία υπογράμμισε πως μέχρι στιγμής στη ζωή του έχει ζήσει έναν και μοναδικό μεγάλο έρωτα εν έτει 1984: «Έζησα ένα πολύ μεγάλο έρωτα και τίποτα άλλο το 1984. Ο φίλος μου έφυγε το 1995.Βρέθηκε ένας έρωτας πριν από 2-3 χρόνια, αλλά δεν ξέρω, έχω μεγάλες αναμνήσεις».

Όσον αφορά την διαφορετική του προσέγγιση στην σεξουαλική πράξη τόνισε πως: «Στα 15 μου, ήμουν με την παρέα φίλων μου ένα βράδυ, μιλούσαν όλοι για το σεξ, ήθελα να τους εκφράσω ότι εγώ είμαι γκέι και τους είπα: Εμένα παιδιά μου αρέσουν τα αγόρια».

Από την άλλη πλευρά, ο Χρήστος Σιμαρδάνης, υποστήριξε πως έχει σεξουαλικές συνευρέσεις με άτομα διαφορετικού φύλου αλλά εξέφρασε την πεποίθησή του πως δεν τον συγκινούν τόσο πολύ αφού δεν του προσφέρουν την ίδια ικανοποίηση.

Χαρακτηριστικά σημείωσε: «Πάω με γυναίκες, αλλά είναι προκαθορισμένη η τύχη αυτών των συναντήσεων. Περνάω καλά, αλλά μια γυναίκα δεν μπορεί να με συγκινήσει».

Σχετικά με την οικογένειά του δήλωσε: «Ο πατέρας μου είχε καταλάβει, αλλά είχε την φιλοσοφία να μην το σχολιάσει. Με τη μητέρα μου, είχαμε μια κουβέντα επί τρεις μέρες. Είναι αριστερή. Μάλιστα όταν βρεθήκαμε σε έναν γάμο, όπου πάντρεψα μια φίλη μου, μου είπε, πώς έστω και έτσι μπορώ να κάνω οικογένεια. Εγώ είμαι κατά του γάμου και στρέιτ να ήμουν δεν θα παντρευόμουν, δεν θέλω να γίνω νύφη».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://soberswan.wordpress.com/
stavrozgr
Admin
Admin
stavrozgr


Αριθμός μηνυμάτων : 1245
Ηλικία : 39
Τόπος : Δράμα
Registration date : 26/04/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΠαρ Μαρ 12, 2010 11:36 pm

νο κομεντς !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.carmaniacs.gr
PALOALTO
Οδηγός Β κατηγορίας διπλώματος
PALOALTO


Αριθμός μηνυμάτων : 385
Ηλικία : 42
Registration date : 08/11/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 1:51 am

Γιατί Σταυρούκο? Αυτός τουλάχιστο φοράει παντελόνια και το παραδέχεται δημόσια, εν αντιθέσει με κάτι λουμπίνες που το παίζουν άντρακλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://soberswan.wordpress.com/
PapaSmurf
Moderator
Moderator
PapaSmurf


Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ηλικία : 114
Τόπος : Στρουμφοχωριό
Registration date : 26/04/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 12:28 pm

ελα ρε πως κανετε ετσι... ενας δηλωμενος περισσότερο!
Τους κρυφους να φοβάστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrozgr
Admin
Admin
stavrozgr


Αριθμός μηνυμάτων : 1245
Ηλικία : 39
Τόπος : Δράμα
Registration date : 26/04/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 3:44 pm

Νεκταριε αυτο λεει και ο Δημητρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.carmaniacs.gr
PapaSmurf
Moderator
Moderator
PapaSmurf


Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ηλικία : 114
Τόπος : Στρουμφοχωριό
Registration date : 26/04/2008

Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»   Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια» Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 3:59 pm

ja!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χρήστος Σιμαρδάνης: «Εμένα μου αρέσουν τα αγόρια»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CarManiaCs :: Free Time :: Ειδήσεις , Νέα-
Μετάβαση σε: