CarManiaCs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

CarManiaCs

Car Club, Car Forum
 
ΦόρουμΦόρουμ  Ðü&#2Ðü&#2  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jonnybaby
"Ν" Νέος Οδηγός
jonnybaby


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα - Goydi Geto
Registration date : 01/03/2009

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΔευ Μάης 18, 2009 2:17 pm

μετα απο αρκετες παρατηρησεις σας σκεφτομαι να προχωρησω στο ανωτερο εγχειρημα.. απλα ηθελα να σας ρωτησω... οταν

βαψω τις δαγκανες... πρεπει να βγαλω τις δισκοπλακες..?? και κατι ακομα.. επειδη εδω στην αθηνα δεν εγω γνωστο για να

σηκωσω τ αμαξι... αν βγαλω μονος τις ροδες δεν πιστευω να υπαρχει ποροβλημα μετα στο βιδωμα... και τι χρωμα προτεινετε..

εγω λεω για κοκκινο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapaSmurf
Moderator
Moderator
PapaSmurf


Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ηλικία : 114
Τόπος : Στρουμφοχωριό
Registration date : 26/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΔευ Μάης 18, 2009 4:12 pm

κοκινο μακραν
τα αλλα χρώματα "χάνονται"!
Λεει και το ασημι αλλα εσυ δεν θες...ε? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misterok
"Ν" Νέος Οδηγός



Αριθμός μηνυμάτων : 211
Registration date : 15/05/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΔευ Μάης 18, 2009 5:33 pm

και εγω θελο να της βαψο πιιος θα με βοιθηση δεν θα χαση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonnybaby
"Ν" Νέος Οδηγός
jonnybaby


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα - Goydi Geto
Registration date : 01/03/2009

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΔευ Μάης 18, 2009 7:48 pm

λοιπον παιδες... τ αποφασισα... κοκκινες... αλλα περιμενω να μου πει και ο σταυρος την

γνωμη του.... (εννοειται και οποιος αλλος θελει!!!).... α!!! θα βαψω και ενως φιλου του ειπα οτι

ξερω την διαδικασια αλλα αυτος θελει να τα βαψει μαυρα!! εγω του ειπα οτι δεν ειναι καλο το

χρωμα και μου λεει αντε ασημι..!! ωχ!! τι ασημι... καλυτερα μαυρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TrIm
Οδηγός Β κατηγορίας διπλώματος
TrIm


Αριθμός μηνυμάτων : 411
Ηλικία : 36
Τόπος : Καβαλα
Registration date : 26/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΤρι Μάης 19, 2009 12:29 am

Εγω που τις ειχα βαψει μονος μου,μου ειχε βγει λιγο η πιστη στο βαλε-βγαλε τις ζαντες!!
Μετα το κυριοτερο πιστευω ειναι το καλο καθαρισμα πρωτα τησ δαγκανας απο γρασσα και οτι
αλλο εχει επανω,γιατι αλλιως δεν ποιανει το χρωμα....και σε εμενα μετα εβγαιναν φλουδες
γι'αυτο θελει και περισσοτερα απο ενα χερια να τα περασεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonnybaby
"Ν" Νέος Οδηγός
jonnybaby


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα - Goydi Geto
Registration date : 01/03/2009

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΠεμ Μάης 21, 2009 8:11 pm

μωρτες?? να ρωτησω και κατι αλλο?? μου ειπε καποιος γνωστος.. οτι ειναι καλυτερο να παρω σπρεϊ που αντεχει μου ειπε σε υψηλες θερμοκρασιες... για να μην βγαινει σαν φλουδες μετα... τι λετε..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TrIm
Οδηγός Β κατηγορίας διπλώματος
TrIm


Αριθμός μηνυμάτων : 411
Ηλικία : 36
Τόπος : Καβαλα
Registration date : 26/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΠαρ Μάης 22, 2009 5:58 pm

Ναι τετοιο ειχα χρησιμοποιησει εγω...cosmo μου φαινεται ητανε...αλλα παλι εβγαιναν
φλουδες γιατι θελουν πολυ καλο καθαρισμα οι δαγκανες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonnybaby
"Ν" Νέος Οδηγός
jonnybaby


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα - Goydi Geto
Registration date : 01/03/2009

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΣαβ Μάης 23, 2009 11:54 pm

ρε μωρτες....!!!??? πειτε μου οτι ειναι αυτοκτονια το βαψιμο!!! κοκκινησαν τα χερια μου, δεν

μπορω να ξυθω, ετρεχε αιμα η μυτη μου, και γενικοτερα επαθα ηλιαση... τι ηταν αυτο το

πραγμα?? μια μερα ολοκληρη μες τον ηλιο και την ζεστη... πωωωωωω!!!! πλακα επαθα!! αλλα

στο τελος?? τα καταφερα...!! και τ αποτελεσμα μετραει.... καμια σχεση με πριν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapaSmurf
Moderator
Moderator
PapaSmurf


Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ηλικία : 114
Τόπος : Στρουμφοχωριό
Registration date : 26/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΚυρ Μάης 24, 2009 7:43 am

αμα καθοσουν στον ηλιο να κανεις τη δουλεια και κυριως δεν φοραγες καπέλο...περαστικα Tonque
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corsa6881
Οδηγός Γ Κατηγορίας Διπλώματος
Οδηγός Γ Κατηγορίας Διπλώματος
corsa6881


Αριθμός μηνυμάτων : 749
Ηλικία : 44
Τόπος : Δράμα
Registration date : 28/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΚυρ Μάης 24, 2009 12:51 pm

καλα ρε και εσυ ενα καπελο δεν βαζεις? τεσπα, τωρα ολα καλα? βαλε και καμια φοτο να δου με γιαννη. o.K o.K o.K o.K
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misterok
"Ν" Νέος Οδηγός



Αριθμός μηνυμάτων : 211
Registration date : 15/05/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΚυρ Μάης 24, 2009 5:25 pm

περαστικα ρε γιαννη ορε φυλε τετια νιλλα επαθες ...δεν πηραζη ο κοπος απεδοσε την αλλλη φορα θα προσεχης οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TrIm
Οδηγός Β κατηγορίας διπλώματος
TrIm


Αριθμός μηνυμάτων : 411
Ηλικία : 36
Τόπος : Καβαλα
Registration date : 26/04/2008

Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??   Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων?? Icon_minitimeΔευ Μάης 25, 2009 6:21 pm

Τελος καλο ,ολα καλα παντως εε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βαψιμο δαγκανων-ταμπουρων??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CarManiaCs :: Τεχνικά Θέματα :: Ρε παιδιά πώς ξεβιδώνει ? Απορίες Εδώ !-
Μετάβαση σε: