CarManiaCs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

CarManiaCs

Car Club, Car Forum
 
ΦόρουμΦόρουμ  Ðü&#2Ðü&#2  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ξεκινησε η f1

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
misterok
"Ν" Νέος Οδηγός



Αριθμός μηνυμάτων : 211
Registration date : 15/05/2008

ξεκινησε η f1 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ξεκινησε η f1   ξεκινησε η f1 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 10:41 am

Άρχισαν τα δοκιμαστικά παιδιά σήμερα το πρωί στης 06.30 το πρωί και είχαμε πολλές ανατροπές και πολλές εκπλήξεις. Tην πρώτη θεση πήρε ο baton και την δεύτερη ο weber. Δυστυχώς ο baricelo και hamilton απογοήτευσαν και δυστυχώς ακομα μια φορά ο raikonen. Ο ανταγωνισμός φετος ειναι πολύ μεγάλος, έχουν αλλάξει η αεροδυναμικές στα μονοθέσια και για πρώτη φορα μετα απο πολλά χρόνια ξανα επέστρεψαν τα slik λάστιχα στην formula-1. Οποτε αλλάζουν πάλι τα δεδομένα Αύριο ειναι ο πρώτος αγώνας της χρονιάς στης 08.30 το πρωί ζωντανά απο την melvurni και μαγνητοσκόπηση στης 14.30 το μεσημέρι.
Καλή επιτυχία στον νικητή που φυσικά θα ειμαι εγω Laughing Laughing hooray hooray
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapaSmurf
Moderator
Moderator
PapaSmurf


Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ηλικία : 114
Τόπος : Στρουμφοχωριό
Registration date : 26/04/2008

ξεκινησε η f1 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξεκινησε η f1   ξεκινησε η f1 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 1:54 pm

Ωραια, αλλά έχω μια αμφιβολία στο ποιός θα είναι ο νικητής... Tease 2 Tease 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ξεκινησε η f1
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CarManiaCs :: Free Time :: Ειδήσεις , Νέα-
Μετάβαση σε: